Dětské oslavy

Chcete splnit svému dítěti velký sen a umožnit mu hrát si s roztomilým poníkem, králíčkem nebo jiným zvířátkem? Jsme tady právě pro Vás !!!

Pořádáte oslavu narozenin svého dítěte pro jeho kamarády nebo rodinu?

Připravíme program dle věku dětí. Mladší děti svezeme na minikoníčcích, větším umožníme projížďky kočárem. Děti se budou moci pomazlit s hebkými králíčky, zkusit si skákání s králíky přes překážky, pohrát si se speciálně vycvičenými psy, pohladí si i netradiční zvířata jako je např. chameleon a mnoho dalšího. Děti si zahrají hry s tématem zvířátek, vytvoří drobné upomínkové předměty (např. zvířátka z balónků, sádrové odlitky a další), ale hlavně si užijí přímý kontakt s našimi „Andílky v kožíšku“.

V zahraničí se podobným programům říká „kontaktní ZOO“ (petting zoo) a patří na každou zahradní dětskou party. Vytvořte tedy s námi nezapomenutelnou atmosféru dětských oslav a pod. akcí.

Můžeme připravit program pro děti na hodinu, půldne nebo i celý den. Program je možné uzpůsobit různému počtu dětí. Dokážeme připravit program i pro děti s tělesným nebo mentálním hendikepem.

Programy mohou probíhat ve vnitřním i venkovním prostředí, podle toho jsou volena účastnící se zvířátka. Rádi se přizpůsobíme Vašim možnostem.

Cena programu je závislá na počtu účastnících se zvířat, délce programu, počtu dětí a vzdálenosti od naší základny.

Vzhledem k velkému zájmu o individuální programy prosíme o rezervaci min.14 dní před konáním akce.

Všechna naše zvířátka jsou plně očkována, vycvičena a zvyklá na kontakt s dětmi. Proto se nemusíte obávat svým dětem umožnit zcela bezpečný kontakt se zvířátky.

Na setkání se těší

Vaši „Andílci v kožíšku“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *