„Pozor, jdou k vám kuřátka!“

Dvoudílný (v případě zájmu lze upravit i na jednodílný) program, kde se děti seznámí se zázrakem zrození. Délka každého dílu programu je cca 45 minut a cena obou dílů dohromady 80Kč. Vhodné je oba díly od sebe oddělit alespoň několika dny (netýká se jednodenních programů), aby si děti opravdu uvědomily, že kuřátka se nevylíhnou hned, ale potřebují k tomu čas.

 

První hodina – děti se prostřednictvím živého kouzelného holoubka E-maila dozví zajímavosti ze světa domácí drůbeže. Ale hlavně si vlastnoručně označí své opravdové slepičí nebo křepelčí vajíčko a vloží ho do líhně.

 

Druhá hodina – líheň se opět otevře a děti uvidí klubající se kuřátka ze „svých“ vajíček. Děti se naučí, co kuřátka ke svému životu potřebují a proč si nemohou živé kuřátko odnést domů. Kuřátka si však mohou pochovat, nakrmit a pomazlit se s nimi. Na závěr děti dostanou, co jiného – než kuřátko (ale ne živé).

Tento program si můžete okamžitě zarezervovat na tel:724 685 010 nebo na e-mailu: andilcivkozisku@seznam.cz, kde vám rádi zodpovíme i další dotazy.

Vaši „Andílci v kožíšku“

Comments are closed.