Programy pro základní a mateřské školy

Připravíme program na míru právě Vaší škole či školce

Dnešní svět patří technice a zvířátka proto ustupují spíše do pozadí. Ovšem ve světě přírody je mnoho tajemství a zázraků, které děti neodolatelně přitahují. Proto pojďme jim společně umožnit prožít bezpečné setkání se zvířátky. Zázrak zrození v podobě klubání kuřátek přímo před očima dětí nebo pomazlení s hebkou srstí králíčků a mnoho dalšího.

!NOVINKA! jaro 2016 – program „Pozor, jdou k vám kuřátka!“ – Dvoudílný (v případě zájmu lze upravit i na jednodílný) program, kde se děti seznámí se zázrakem zrození. Délka každého dílu programu je cca 45 minut a cena obou dílů dohromady 80Kč. Vhodné je oba díly od sebe oddělit alespoň několika dny (netýká se jednodenních programů), aby si děti opravdu uvědomily, že kuřátka se nevylíhnou hned, ale potřebují k tomu čas.

 

První hodina – děti se prostřednictvím živého kouzelného holoubka E-maila dozví zajímavosti ze světa domácí drůbeže. Ale hlavně si vlastnoručně označí své opravdové slepičí nebo křepelčí vajíčko a vloží ho do líhně.

 

Druhá hodina – líheň se opět otevře a děti uvidí klubající se kuřátka ze „svých“ vajíček. Kuřátka si mohou pochovat, nakrmit a pomazlit se s nimi.

Nejžádanější programy v roce 2015/2016

„Máme rádi zvířata“ – program č.1

Nejoblíbenější program vás provede letmo světem zvířat – uvidíte králíčky skákat přes překážky, pejsky mazlící i obranné, cizokrajná i běžná domácí zvířátka. Vše si budou děti moci se zvířátky sami vyzkoušet, dozví se co, které zvířátko k životu potřebuje a co má rádo. Ideální program na první seznámení s naší zvířecí společností.

„Pozor zlý pes!“ – program č.2

Myslíte, že pes, který štěká, nekouše? Víte, které plemeno psa má na svědomí nejvíce zranění dětí? Jsou bojová plemena psů opravdu zlá? Pojďme se společně naučit, jak porozumět psům a jak se správně chovat v jejich blízkosti.

Exotická zvířátka doma – program č.3

Zvířátka, která nezná každý. Děti se seznámí s některými exotickými zvířátky, která se doma běžně nechovají. Budou mít možnost pohladit si cizokrajné plazy nebo nejchlupatější zvířátko na světě. Zažijí dobrodružství při krocení hadů a uvidí, zda chameleon opravdu umí změnit svou barvu. Nevěříte, že i had může pomáhat léčit nemocné?  Náš Bóža Vás o tom přesvědčí!

Zázraky a kuriozity ve světě zvířat – program č.4

Poznejte nejzajímavější zvířátka tváří v tvář. Na vlastní oči uvidíte, které zvířátko má nejhustší srst, kdo má nejdelší jazyk nebo kdo je největší svalovec. Nahlédneme pod roušku tajemství života plazů, ptáků i savců z celého světa. Zjistíte, proč se hadi svlékají z kůže. Proč se králíci nepotí i jak psi vidí ve tmě. Neváhejte a pojďte s námi hledat největší rekordmany a záhady mezi zvířaty.

Vzhledem k velkému zájmu a nedostatku času, prosíme o zablokování jednotlivých programů na tel: 724 685 010 min 3 týdny předem.

Děkujeme a těšíme se na Vás

Vaši „Andílci v kožíšku“

Comments are closed.

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde