top of page

Hopsinka - školička pro králíčky

Hledáte důkaz, že králík nemusí být jen chutný nedělní oběd, ale také sportovec a hlavně kamarád?

Zkuste ho přihlásit do naší školičky!!!

Pod vedením našich cvičitelů a s překážkami vyrobenými na míru Vašim potřebám dokážete se svým králíčkem sportovat i vy!

 

Nebo máte zájem raději o netradiční vystoupení na Vaší výstavě, večírku či jiné společenské akci? Naši chlupatí kamarádi jsou tu jen pro Vás!!!

Co se u nás naučíte?

Máte možnost objevit skrytý talent vašeho králíčka jako sportovce, mazlíčka či dokonce lékaře. Naučíte se správné péči o králíčka doma i při cestování. Proniknete do tajů sportu zvaného Králičí HOP. Vyzkoušíte si tradiční i méně známé hry s králíčkem, které rozvíjí vzájemné pouto a nákolnost chlupatých kamarádů. Nezapomeneme ani na několik roztomilých cirkusových triků, kterými rozesmějete kamarády. A společně odstraníme problémy, které vás i vašeho ušáčka trápí z pohledu zdraví i výchovy.

Jak školička probíhá?

Jako v opravdové škole, tak i u nás může být výuka individuální (jen s jedním králíčkem) nebo kolektivní (více dětí se zvířátky najednou). Na školičku potřebujete pouze dobrou náladu a chuť něco nového si vyzkoušet. Vše ostatní (postroj na králíčka, koberce, sportovní potřeby atd.) si můžete u nás zapůjčit – včetně králíčka!!! Můžete k nám chodit pravidelně – jednou či vícekrát týdně, nebo jen občas, když zrovna máte čas. Je to jen na vás. Vždy máme pro vás připravený program, který upravíme na míru právě vám a vašemu králíčkovi. Dokonce i v případě deštivého počasí není problém se přesunout pod střechu nebo do teplé klubovny, kde můžeme s králíčky podnikat spoustu zajímavých věcí.

Délka jedné běžné lekce ve školičce je cca 45 minut. Ovšem pokud chcete s králíčky strávit více času nebo si chcete pohrát i s jinými zvířátky můžeme najít čas i na celé odpoledne či dokonce celý den či víkend. Cena běžné individuální lekce je 500Kč.

Přijďte si vyzkoušet netradiční zábavu a hlavně zažít krásné chvíle s vaším ušatým kamarádem – těšíme se na vás!

Vaši Andílci v kožíšku

bottom of page