© 2017 vytvořil pro Andílky v kožíšku Michal Fořt

  • Najdete nás i na Facebooku

Jeden DEN opravdovým FARMÁŘEM

Staňte se na jeden den farmářem nebo farmářkou se vším všudy.

Co vás čeká? No přece den mezi zvířátky na farmě! Zažijete vše - od dojení kravičky, vyjížďky s koníčky, krmení i čištění zvířat, zpracování mléka a dalších farmářských produktů (výroba sýra a dalších dobrot), pasení zvířátek, sbírání vajíček až po skákání s králíčky přes překážky a spoustu dalších činností, bez kterých se správný farmář denně neobejde! Se zvířátky je spoustu legrace, ale také hromada práce, tak jdeme na to!

 

Program vhodný pro děti od 6 let - náročnost programu je vždy uzpůsobena věku dětí. Délka programu celodenní program od 8:00 do 18:00 - 19:00 hodin, půldenní program o délce 6 hodin dopoledne/odpoledne. Maximální počet dětí na jeden program je 6, aby si děti mohly vše vyzkoušet a zažít. Cena celodenního individuálního programu je 3.000Kč a půldenního programu 2.000Kč/skupina. V případě spec. prázdninových programů a pod. je cena dohodou. 

S sebou na celodenní program oběd, svačiny a pití děti dostanou v rámci programu. Dále pracovní oblečení dle počasí a pevné boty. Doporučujeme i pláštěnku, protože farmář pracuje za každého počasí!

Pro bližší informace volejte 724 685 010

Těšíme se na Vás!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now