top of page

Jeden DEN opravdovým FARMÁŘEM

Staňte se na jeden den farmářem nebo farmářkou se vším všudy.

Co vás čeká? No přece den mezi zvířátky na farmě! Zažijete vše - od dojení kravičky, vyjížďky s koníčky, krmení i čištění zvířat, zpracování mléka a dalších farmářských produktů (výroba sýra a dalších dobrot), pasení zvířátek, sbírání vajíček až po skákání s králíčky přes překážky a spoustu dalších činností, bez kterých se správný farmář denně neobejde! Se zvířátky je spoustu legrace, ale také hromada práce, tak jdeme na to!
 
Program vhodný pro děti od 6 let - náročnost programu je vždy uzpůsobena věku dětí. Délka programu celodenní program od 8:00 do 18:00 - 19:00 hodin, půldenní program o délce 4 hodin dopoledne/odpoledne. Maximální počet dětí na jeden program je 6, aby si děti mohly vše vyzkoušet a zažít. Cena celodenního individuálního programu je 3.000Kč a půldenního programu 2.000Kč/skupina. V případě spec. prázdninových programů a pod. je cena dohodou. 
S sebou na celodenní program oběd, svačiny a pití děti dostanou v rámci programu. Dále pracovní oblečení dle počasí a pevné boty. Doporučujeme i pláštěnku, protože farmář pracuje za každého počasí!

Pro bližší informace volejte 724 685 010
Těšíme se na Vás!
 

DSC_0097.JPG
DSC_0270.JPG
DSC_0599.JPG
images (4).jpg
bottom of page