top of page

Králíčci

Králíčci – jsou našimi nejpočetnějšími kamarády. Ušáci všech barev, velikostí a plemen jsou přímo předurčeni k mazlení. Naši králíci jsou nejen mazlové, ale i skokani. Milují skákání přes překážky na parkurové dráze. Někteří dokáží i množství různých triků. Viděli jste již králíka skákat do pekáče, chodit po schodech nebo skákat přes živého koně? Nyní máte přiležitost! Mezi našimi králíčky naleznete i opravdové zajímavosti jako např. zaječího králíka s dlouhýma ušima, obřího králík, králíka s plyšovým kožíškem nebo králíka lvíčka či králíka beránka.

Nejoblíbenější jsou tito králíčci:

Skokan – je zaječí králík. Jeho vzhled ho předurčuje ke skákání přes překážky a rád se nechá vodit na vodítku i malými dětmi. Za každou překážkou vždy na děti počká a pak s nimi pokračuje dál. Jeho nádherná červená barva na slunci zlatavě září a na každé akci je miláčkem publika.

Krajíc – je nejmohutnější z našich skákajících králíků, váží více než 5kilogramů. Jeho původní majitelka tvrdila, že je to kříženec divokého zajíce a domácího králíka. Jeho vzhled tomu opravdu odpovídá, protože má tzv. divokou barvu, obrovské uši a mohutné zadní tlapy. Je to takový mazlivý obr, který naučí skákání s králíčky i ty nejmenší děti.

A spoustu dalších králíčků…

bottom of page