top of page

Programy na tábory, firemní a veřejné akce

Připravíme program na míru právě pro Vaši akci...

S našimi zvířátky obohatíme vaši chovatelskou nebo jinou výstavu, veletrh, farmářský trh, dětský tábor nebo soustředění a mnoho dalších. Nabízíme také netradiční formu teambuildingu (dojení krávy...).

Co nabízíme: 

Bezprostřední kontakt se zvířátky. Ukážeme dětem různá plemena králíků, která si budou moci děti pohladit, podržet na klíně nebo se s nimi projít na vodítku. Přivezeme i miniaturní koníčky, na kterých se děti mohou svést. Jednoho koníčka zapřáhneme i do kočáru, aby se mohli svést nejen děti. Můžeme návštěvníkům předvést oblíbený sport „Králičí HOP“ a poradíme s výběrem vhodného zvířátka do domácnosti. V případě teplého počasí vezmeme s sebou i dětmi milovaného hadího kamaráda „Bóžu“, aby se každý mohl přesvědčit, že hadi nejsou slizcí, ale naopak krásně hebcí. Přivezeme i ochočeného holubka, či kvočnu s kuřátky a mnoho dalších zvířátek. Často s námi cestuje i některý z našich milých pejsků nebo další zvířátka, která u nás našla trvalý či přechodný domov.

Co potřebujeme: 

V případě účinkování venku – venkovní prostor, nejlépe travnatý s rovinatým pláckem. Možnost postavení našeho tzv. Party stanu v případě špatného počasí. Veškeré potřeby si přivezeme s sebou. Můžeme vystupovat i v krytých prostorách, kdy s sebou vezmeme pouze tzv „domácí zvířátka“.

Programy na chovatelské výstavy

Pořádáte chovatelskou výstavu a chcete zajímavý program pro rodiny s dětmi? My Vám ho nabízíme! Nechcete děti stále napomínat, aby nestrkaly prsty do klecí a nesahaly na zvířata, u nás jejich zvídavost uspokojíme! Děti si u nás budou moci všechna zvířátka pohladit.

S chovatelskými akcemi máme bohaté zkušenosti, neboť sami jsme členy ČSCH a účastníme se výstav po celé ČR - viz rubrika „Kde jsme již byli“. Rádi uděláme radost návštěvníkům i u Vás.

Cena programu: Dle vzájemené dohody. Více informací 724 685 010

Na setkání se těší

Andílci v kožíšku

bottom of page