top of page

Programy pro seniory a hendikepované

O kladném působení chlupatých kožíšků na smutná srdíčka seniorů a hendikepovaných dětí již bylo napsáno mnoho. Ale kdo nezažil nepochopí…

Prostřednictvím našich chlupatých kamarádů umožníme všem zájemcům prožít příjemné chvíle s prsty zabořenými do psího kožíšku nebo s králíčkem na klíně. Jedná se o podpůrnou činnost, která nevyléčí neduhy těla, ale pomůže od neduhů srdce a na okamžik zcela změní zajetý život našich klientů.

Stereotyp mezi čtyřmi stěnami bez přátel a kamarádů, se kterými by si mohli povídat a smát se? Proto jsou tady naše zvířátka! Jejich heboučké kožíšky skryjí nejednu slzičku těžkého života a dokážou celé hodiny trpělivě naslouchat.

Navštívíme vás přímo u vás doma, v pečující organizaci nebo můžete přijet k nám. Pořádáme skupinová posezení se zvířátky nebo individuální programy výhradně pro vás. Klienty můžeme navštěvovat pravidelně i jednorázově, dle vašich požadavků a potřeb.

Naše speciálně vycvičená zvířátka jsou kdykoliv připravena na mazlení a hlazení. Vybereme vám kamaráda přesně podle vašeho přání a požadavků.

Před Vaší návštěvou nás, prosím kontaktuje, abychom společně projednali Vaše požadavky a naše možnosti. Jen tak budeme moci Vám na míru připravit program, který splní Vaše očekávání.

Prosím, nezlobte se, když Vám neumožníme sezení se zvířátky ihned. Máme mnoho klientů a snažíme se Vám programy poskytovat za minimální cenu a v době našeho volna. Děkujeme za pochopení.

V případě zájmu volejte na naše telofnní číslo: 724 685 010.

Na setkání se těší

Andílci v kožíšku

bottom of page